Gëzimja e dërgon në këtë vend vajzën për 8 mujorin e lindjes

Magazine
22:36 | 15 Nëntor 2020

Ja ku e dërgoi Gëzimja vajzën.

Gëzimja Hamzaj është reja e këngëtares së njohur Remzie Osmani, e cila duke shfrytëzuar rrjetet sociale, po i qëndron besnike ndjekësve të saj duke publikuar imazhe të shumta.

Vëmendje të madhe marrin ato të vajzës Emmës, e cila dita ditës po rritet duke u bërë kryekëput si nëna, shkruan “Kosovarja”.

Që prej lindjes së vajzës ajo në çdo mujor është kujdesur ta dërgoj në vende të bukura duke i bërë foto artistike.

Edhe sot në 8 mujorin e lindjes ajo bashkë me Hamin e kanë dërguar vajzën tek Mrizi i zanave duke e veshur me shumë stil.

Pas publikimit ky imazh mori pëlqime e komente të shumta, duke e uruar për të voglën e tyre.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.