Gëzimja bëhet nuse për qejfin e vjehrrës, bën frizurë e grim të rëndë dhe vishet me fustan të gjatë

Magazine
21:54 | 24 Nëntor 2020

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, përcjell ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që percjellin çdo hap të saj.

E për ta, bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo është shfaqur e rregulluar dhe e veshur me një fustan të gjatë.

Si çdoherë, edhe në këtë paraqitje reja e Remzies po duket tejet bukur.

Madje, duket sikur sot është bërë nuse tamam për qejfin e vjehrrës. 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.