Georgina zhgënjen fansat: Paparacit e kapim pa grim dhe filtra

Magazine
00:56 | 18 Gusht 2020

Georgina Rodriges dhe Cristiano Ronaldo janë në pushim verorë tash e disa ditë, ku dhe herë pas herë po ndajnë fotografi nga jahti i tyre luksoz.

Ata ishin edhe në Portofino të Italisë por edhe në Monaco.

Georgina në secilin postim të saj është e kuruar deri në më të voglin detaj, ndërsa fotografitë e fundit që po qarrkullojnë janë shumë larg asaj që na i servon e dashura e Ronaldos.

Fansat u zhgënjyen nga trupi i saj, pasi që në trupin e saj shihej celuliti dhe pesha e shtuar të cilën në rrjete sociale e fsheh mjatë mirë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.