Georgina tregon trupin e nxehtë nga tualeti

Magazine
02:30 | 06 Gusht 2020

Partnerja e Ronaldos, Georgina Rodriguez, njihet për format e përkryera trupore.

Kjo falë ushtrimeve të shpeshta në palestër. Ajo dhe Ronaldo as gjatë pandemisë nuk janë ndalur duke ushtruar në palestrën e tyre private.

Georgina ka publikuar shpesh foto në Instagram me të cilat edhe ka marrë vëmendjen.

Njësoj ka vepruar edhe së fundmi me një foto para pasqyrës. Partnerja e Ronaldos është fotografuar nga prapa dhe ka zbuluar shumë.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.