Georgina relaksohet me Ronaldon në det

Magazine
03:52 | 10 Gusht 2020

Ronaldo po i shijon pushimet së bashku me familjen.

Cristiano Ronaldo, së bashku me familjen e tij, po argëtohen në det.

Pavarësisht ndryshimit të motit ata po e shijojnë detin e së fundmi ani pse binte shi ata janë parë duke e shijuar pamjen në jahtin luksoz.

Tani që moti është i nxehtë ai dhe Gerogina janë parë duke u rekalsuar pranë njëri-tjetrit.

Ishte zeshkania seksi ajo e cila me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një imazh ku shihet e lumtur krah partnerit.

“C❤️G”, ka shkruar ajo pranë postimit në Instagram.

View this post on Instagram

C❤️G

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.