Georgina e Ronaldos iu kthen të pasmet fansave

Magazine
01:30 | 21 Korrik 2020

Georgina Gio është e dashura e futbollistit të njohur, Cristiano Ronaldos.

E duke qenë kështu, padyshim që kërkohet mjaft shumë.

Me linjat e saj seksi, rrëmben vëmendjen në çdo paraqitje, e njëjtë ndodhi edhe në këtë të fundit.

E veshur me të kuqe, e duke mbajtur një trëndafil të kuq në dorë, Georgina duket mjaft e zjarrtë.

Fotografia që në fillim të publikimit mori mijëra pëlqime e komente.

View this post on Instagram

🌹🌹🌹🌹🌹 @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.