Genta tregon befasinë e veçantë që i dashuri turk ia bëri me rastin e 28 Nëntorit

Fun
09:31 | 29 Nëntor 2020

Genta e ka pranuar një befasi të këndshme.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli është në lidhje me turkun Usta me të cilin shihet se është tejet e dashuruar.
Marrëdhënia e tyre fillimisht u kritikua për shkak se Usta nuk është shqiptar mirëpo si duket ai është përshtatur me këtë situatë madje ka filluar ta mësoj edhe shqipen.

Usta së fundmi i ka bërë befasinë e këndshme Gentës, me rastin e 28 Nëntorit. Genta ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory dhuratën e veçantë që partneri i saj, kishte përgatitur për të enkas për festën e flamurit. Bëhet fjalë për një tortë mbi të cilën shkruan: Urime 28 Nëntori.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.