Genta ‘shkrihet’ duke e shikuar të dashurin e saj turk

Magazine
23:41 | 08 Korrik 2020

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes që nga moment kur ka bërë publike dashurinë e saj.

Me turkun ajo ndan momente të shumta, duke shprehur dashurinë në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Edhe në këtë imazh, këngëtarja me një shikim që ia ka lëshuar atij duket sikur po ‘shkrihet’ e tëra pas tij.

Kujtojmë, dyshja që disa muaj janë bashkë.

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.