Genta publikon videon duke u zhveshur para turkut

Magazine
16:19 | 18 Korrik 2020

Genta dhe Usta tanimë janë shndërruar në emrat më të përfolur në shoubizin kosovar.

Dikur këngëtarja gjilanase ishte beqare, por tani jo më. Ajo ka gjetur fatin e jetës që ccuditërisht nuk është kosovar, shkruan “Kosovarja”.

Genta u dashurua në biznesmenin turk me të cilin janë duke shijuar lidhjen e madje nuk kanë lënë anash as planet për martesë.

Dyshja simpatike edhe gjatë pandemisë nuk kanë hequr keq. Së fundmi ata janë duke shijuar disa pushime sikur të mos ia kenë iden për virusin famkeq.

Është Genta madje ajo e cila publikoi një video duke u zhveshur para të dashurit./Kosovarja/.

Genta

Posted by Kosovarja Video on Thursday, July 16, 2020

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.