Genta e vendos shqiponjën në qafë

Magazine
00:07 | 04 Shtator 2020

Është këngëtare e cila gjithmonë ka goditur me hitet e saj, të cilat dëgjohen edhe ditëve të sotme me shumë nostalgji.

Bukuroshja ka muaj që ka zyrtarizuar lidhjen me biznesmenin turk me të cilin po kanë raporte të lakmueshme si çift i përkryer, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse ka vendosur të jetojë larg vendlindjes duket se ka gjetur një mënyrë se si të tregojë prejardhjen e saj.

Duke vendosur një zinxhirë me shqiponjë ajo dëshmoj se ndihet e lumtur për përkatësinë e saj./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.