Gent Fatali dhe Rozafa i japin fund beqarisë?

Magazine
22:37 | 26 Korrik 2020

Të paktën kështu na bën të mendojmë reperi.

Gent Fatali tash e një kohë është në lidhje me Rozafën dhe duket se çifti janë duke menduar të ndërmarrin hapa serioz në lidhjen e tyre.

Reperi ka ndarë një pjesë të këngës së tij të re ku ndër rreshta thotë “Du me ta shti unazën n’gisht e me t’qu te shpija”, dhe ë atë moment në video shfaqet edhe Rozafa.

Pran videos Genti ka vendosur edhe disa figura të unazës, dhe në komente vërshuan miqtë dhe fansat duke i uruar çiftit fejesën.

View this post on Instagram

💍👩‍❤️‍💋‍👨???????

A post shared by G e n t F a t a l i (@gentfatali) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.