Fustani i zi gati ia zbulon pjesën intime Encës

Magazine
22:19 | 09 Nëntor 2020

Këngëtarja e njohur shqiptar Enca Haxhia vazhdon të merr vëmendje mediatike me anë të publikimeve të shumta në rrjete sociale.

Bukuroshja si gjithmonë edhe kësaj radhe ka vendosur të ekspozohet, duke shfaqur shumë nga trupi i saj, shkruan “Kosovarja”.

Duke u veshur me një fustan të zi e të shkurtë, ajo gati zbuloj krejt pjesën intime.

Femër e zjarrtë kjo apo?/Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.