Fustani i shkurtër gati sa nuk i zbulon gjitha Anës, shfaqet tejet atraktive

Magazine
09:45 | 26 Nëntor 2020

Ana e ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve.

Ana Cheri vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram. Ajo me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet, ku shfaqet tejet atraktive.  Edhe në foton e fundit ajo duket seksi dhe e rrëmbeu gjithë vëmendjen. E veshur me një fustan të shkurtër, Ana e ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve andaj edhe ka pranuar komente të shumta pozitive nga ta.lajmi.net. Ana Cheri është shumë e dashur për publikun dhe ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.