Fustani i ngushtë ia thekson linjat perfekte Oriolës

Magazine
23:41 | 22 Nëntor 2020

Oriola Marashi duket tejet seksi në imazhin e fundit.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një nga emrat shumë të komentuar.

Duke qenë e suksesshme dhe seksi, emrin e saj e shohim shpesh nëpër ballinat e mediave rozë.

Oriola edhe së fundmi rrëmbeu vëmendjen me një foto të postuar në Instastory. E veshur me një fustan të ngushtë pink ajo vuri në fokus të veçantë format trupore por pa e tepruar me ekspozim.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.