Fotot e dyshimta! Melania konfirmon ndarjen me Donald Trump?! Në prani të tij, i fut krahun…

Lajme
14:41 | 12 Nëntor 2020

Melania Trump u fotografua krah për krah me një ushtarak dhe qëndroi larg presidentit gjatë ceremonisë së vendosjes së kurorave në Ditën e Veteranëve.

Zonja e parë u shoqërua nga një ushtarak, i cili mbante maskë në fytyrë, teksa shoqëronte Melanian gjatë vizitës në Varrezat Kombëtare të Arlington. Ky ishte angazhimi i parë publik i Donald Trump që pas humbjes në zgjedhje. As Melania dhe as presidenti Donald Trump nuk kishin maska.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.