Fotoja që tregon fytyrën e vërtetë të Elvanës

Magazine
23:23 | 07 Nëntor 2020

Edhe pse një kohë vendosi të zhdukej nga rrjetet sociale, Elvana këto ditë është rikthyer fuqishëm duke publikuar foto të shumta në llogarinë e saj personale, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë fytyrë e dashur për të gjitha moshat, hitet e dikurshme ende dëgjohen më shumë nostalgji nga fansat e saj të cilët menxi presin rikthimin e saj.

Elvana për nga bukuria shquhet si një femër që nuk i ka në qef ndërhyrjet kirurgjike duke gëzuar një fytyrë të pastër e krejtësisht natyrale, shkruan “Kosovarja”.

Këtë e shohim në imazhin që është shpërndarë së fundmi, ku edhe pse adoleshente, ajo po gëzon një bukuri të papërshkrueshme që ka të njëjtën pamje si tani.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.