Fjolla është me fat, ja çfarë dhurate i ka bërë i dashuri biznesmen

Magazine
19:48 | 13 Nëntor 2020

Fjolla Morina me një tjetër dhuratë nga partneri, ja me çka u befasua sot.

Fpjolla Morina është njëra ndër figurat më të përfolura të mediave Rozë, sidomos së fundmi për jetën e saj private.

Ajo ka bërë të ditur se tashmë ka dikë në jetën e saj dhe po duket më e lumtur se kurrë.

Ajo së fundmi është shumë aktive në rrjete sociale, kështu duke postuar foto ku duket bashkë me partnerin e saj.

Ajo ka bërë të ditur se partneri i saj e “mbyt” me dhurata duke postuar kështu foto të dhuratave ku partneri i saj ia dhuron.

Këtë e ka dëshmuar edhe sot ku në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një buqetë të madhe lulesh.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.