Fjolla e Albanit një pehri edhe pa pikë grimi

Magazine
16:44 | 09 Shtator 2020

Kur flasim për këngëtarin Alban Mehmetin dhe jetën e tij private menjëherë na shkon mendja tek gruaja e tij bukuroshe Fjolla.

Fjolla Svirca ndryshe njihet edhe si një blogere me stil dhe mjaft e pëlqyer nga publiku, shkruan “Kosovarja”.

Jemi mësuar ta shohim çdo herë të veshur bukur e të grimosur për çka edhe komentohet mjaft shpesh.

Por së fundmi ka befasuar me një foto pa grim, ku po duket edhe më e bukur se me grim.

Ja shikjeni dhe binduni./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.