Fjolla bëhet nuse tradicionale duke shërbyer çaj rusi

Magazine
23:26 | 07 Nëntor 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina ka arritur të jetë cak i medieve rozë që kur u arrestua nga policia për shkak të armë mbajtjeve pa leje.

E tëra kjo bëri që të shkoj puna deri në atë pikë, duke u ‘detyruar’ të pranoj lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla, më të cilin ishte në veturë në momentin kur u kap nga policia, shkruan “Kosovarja”.

Duke vazhduar rregullat për të qëndruar në burg shtëpiak, ajo po arrin të dëshmoj veten që përkundër gjërave që ndodhin, ajo dëshiron ti mbajë traditat ashtu siç e donë zakoni.

Tek ne është adet nusja të shërbej, e këtë gjë po e praktikon edhe Fjolla.

Me një imazh të ripostuar në llogarinë e saj në Instagram, mikja e saj i ka publikuar gotën me çaj rusi në të cilën ka shkruar: Nusja po na qet çaj.

Edhe në këtë aspekt, ajo po e dëshmon që është femër e zonja./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.