Fifit i zbulon shumë dekolteja e hapur

Magazine
22:15 | 09 Nëntor 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi po merr vëmendje të madhe kohëve të fundit.

Kjo ka ardhur si pasojë e transformimit të saj, që tashmë është bërë inspirim edhe për persona të tjerë.

Sidoqoftë kësaj, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është shfaqur joshëse.

E veshur me një fustan të zi e dekolte të hapur, artistes i janë theksuar linjat e formësuara trupore.

“Fëmijë i gëzuar”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.

Derisa po mban të azhurnuar fansat me postime, “Përjetësi” mbetet projekti i fundit nga ajo, që erdhi në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.