Fifi me këtë fustan zbulon tej mase gjoksin

Magazine
11:15 | 05 Tetor 2020

Fifi po i befason fansat çdo ditë e më shumë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, i ka mahnitur të gjithë me ndryshimin e madh në pamje.

Humbja në peshë dhe format e saj trupore tani po komentohen çdo ditë e më shumë pasi ajo po i befason fansat me paraqitjet.

E veshur me stil, Fifi e tillë u shfaq edhe në fotosesionin e fundit. Me dekoltenë e hapur ajo ka provokuar me gjoksin.

Këngëtarja përveç elegante dukej edhe seksi.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.