Fifi ka arritur që të pozojë me linjat e trupit perfekte

Magazine
00:26 | 04 Shtator 2020

Fifi kohëve të fundi ka bërë një ndryshim mjaft të madh në dukje.

Këngëtarja e mirënjohur humbi kilogramët e tepërt duke krijuar një pamje më të kuruar dhe forma tejet të mira.

E këtë ndryshim ajo vet duket se po e shijon pasi edhe imazhet e postuara në rrjetet sociale janë të shumta.

Artistja e mirënjohur edhe në disa fotografi të postuara së fundi dukej elegante, joshëse dhe më në formë se kurrë më parë.

Ndërsa, këngëtarja po vazhdon të jetë aktive edhe me projekte muzikore, kënga e saj e fundit mban titullin “Pa gajle” që erdhi në bashkëpunim me artistin, Young Zerka.

View this post on Instagram

Ha ha ha 😅

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.