Festoi ditëlindjen me shumë urime e dhurata, por a e besoni se Edona mbushi kaq vite sot?

Magazine
16:26 | 26 Korrik 2020

Këngëtarja shumë e dashur dhe e njohur Edona Llalloshi sot festoi ditëlindjen.

Ajo edhe në këtë ditë u rrethua me shumë dashuri nga njerëzit e saj, shkruan ORAinfo.

Përmes një postimi Edona falenderoi të gjithë për urimet dhe dhuratat që i bënë.

Por, a e dini se sa viti mbushi sot këngëtarja e njohur kosovare.

Ajo është një femër që kujdeset shumë për vetën dhe nuk duket fare për moshën që ka.

Edona Llalloshi sot ka festuar ditëlindjen e 41-të.

Këngëtarës i urojmë edhe shumë vite të tjera të lumtura!

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.