Festë e madhe në shtëpinë e Shkurte Gashit, këngëtarja publikon pamjet

Magazine
18:13 | 17 Nëntor 2020

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë.

Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më shumë bujë në skenën muzikore kosovare, shkruan ORAinfo.

Shkurta është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se ka festë në shtëpinë e saj.

Sonte aty po festohet një ditëlindje dhe Shkurta ka ndarë pamje me ndjekësit.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.