Fëmijët në foto, sot çifti më i përfolur në shoubiz

Magazine
21:02 | 14 Korrik 2020

Genta Ismajli dhe Usta padyshim janë një nga çiftet më të përfolura në shoubiz.

Së fundmi dyshja ndodhen në pushime, ku nuk mungoi edhe një vizitë në Shqipëri dhe Kosovë.

Ka qenë Usta ai i cili ka publikuar një fotografi kur ai dhe Genta kanë qenë të vegjël.

“Usta&Genta” ka shkruar ai.Çifti në një intervistë thanë se historia e tyre ishte dashuri në shikim të parë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.