Fatih publikon pjes nga kenga e Mozzik

View this post on Instagram

🇦🇱 🇽🇰

A post shared by Fatih Koçyiğit (@10fatih10) on

Video
15:43 | 08 Korrik 2020

Mozzik tashmë ka vemendjen edhe jasht Kosoves.

Së fundi një nga figurat e njohura turke Fatih Kocyigit, ka postuar “hitin” Madam.

Fatih eshte mjaft i pelqyer nga pjesa femerore, ai ka posuar dhe me heret pjese te ndryshme nga kenge turke e deri tek ato shqipetare, ne Instagram me numer te madh ndjekesash e njekohesisht me nje jete mjaft luksoze e ne prapasken me keng shqiptare, Fatih po ia del te jete mjaftushem ne qender te vemendjes.

Mbetet te shihet se cila do jetë kenga apo coveri i ri nga Fatih, pas ksaj te fundit. /MuzikTurke.com/

View this post on Instagram

🇦🇱 🇽🇰

A post shared by Fatih Koçyiğit (@10fatih10) on

Etiketimet:
Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.