Ermira publikon këtë foto të Goldit me djalin e tyre

Uncategorized
20:00 | 19 Dhjetor 2020

Gold Ag javë më parë u bë baba për herë të parë.

Që nga ai moment ai shkruan fjalët me emocionuese për djalin e tij, të cilin kanë vendosur ta quajnë Gueril, shkruan “Kosovarja”.Edhe pse ende nuk ia kanë zbuluar portretin, ishte Ermira ajo e cila ndau një imazh të këndshëm të djalit bashkë më Goldin.

Duke e nisur ditën ashtu siç është më së miri me djalin në supe ajo shkroi : Mirëmëngjesi duke i etiketuar profilin e Goldit dhe të djalit.

Moment i bukur ky, apo?

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.