Ermal Fejzullahu dobësohet e bëhet si model

Magazine
02:09 | 06 Gusht 2020

E njohim që në fëmijërinë e hershme, atëherë kur i këndonte “Trashes”, e u bë hit gjithëandej.

Ermal Fejzullahu, në adoloshencë nisi në karrierë të re në botën e muzikës, ku edhe ia doli për mrekulli.

Ermali, u bë edhe zemërthyesi i vajzave, pasi dukej tejet në formë dhe gjithashtu shfaqej me stil, ama shpejtë ai shtoj peshë dhe duket sikur kilogramët i dolën nga kontrolli, shkruan “Kosovarja”.

Nuk e dijmë se si, ama në fotot e fundit Ermal Fejzullahu po duket mjaftë dobët dhe mirë. Ka nisur dietën, po bënë aktivitet fizik, apo ka realizuar ndonjë ndërhyrje?

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.