Engji vë grim të rëndë edhe në mëngjes, për ku është nisur kështu?

Magazine
16:24 | 29 Qershor 2020

Engjëllusha me grim të rëndë edhe në mëngjes.

Këngëtarja e njohur kosovare Engjëllusha Salihu vazhdon të tregohet mjaftë aktive në rrjete sociale ku gjithmonë publikon imazhe të shumta nga përditshmëria e saj.

Duke u kujdesur të duket perfekte gjithmonë, ajo edhe kësaj radhe publikoj imazhe në veturë e grimosur dhe plot stil, shkruan Kosovarja.
Me këto paraqitje ajo mori vëmendjen e ndjekësve të saj, ku këto imazhe u publikuan edhe në llogaritë e tyre.

Se sa e bukur dhe e freskët po duket Engjëllusha mund ta shihni përmes imazhit në vazhdim.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.