Engji e kalon vikendin në mal, shikoni si është veshur

Magazine
19:20 | 15 Nëntor 2020

Engji shfaqet me tuta e pa grimi.

Këngëtarja e njohur kosovare Engjellusha Salihu gjithmonë tregon që është në trend me modën, duke iu përshtatur çdo ambient që gjendet me veshjet e saj të veçanta.

Duke kaluar kohë të bukur me familje, ajo sot për vikend ka treguar se ka shkruar në bjeshkë, duke gjetur këtë metodë për të pushuar sado pak, shkruan “Kosovarja”.

E më së miri ajo ndihet në tuta, duke u shfaqur pa grim me plotë pozitivitet.

Duke marrë një pozë joshëse ajo theksoj bukurinë që e ka.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.