Enca tregon se nga kush po shoqërohet në pushime

Magazine
00:23 | 04 Shtator 2020

Enca Haxhia ditët e fundit ka qëndruar për pushime në bregdetin turk, ndërsa të shumta kanë qenë fotografitë që solli nga atje.

Në rrjete sociale kanë qarkulluar thashetheme se artistja ka udhëtuar e vetme për pushime, ndërsa personat e tillë që menduan ashtu, Enca i krahasoi me palaço.

“Njerëzit që mendojnë se po kaloj pushimet vetë. Ju shihni në rrjete sociale atë çfarë unë dua të shihni”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se “Break down” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.