Enca publikon imazh të nxehtë në bikine

Magazine
20:05 | 12 Gusht 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, i ka provokuar edhe njëherë ndjekësit në Instagram.

Në këtë rrjet social ajo publikon shpesh fotografi në të cilat duket tejet seksi, e edhe në një foto të fundit duket e tillë.

Enca Haxhia e ka marrë gjithë vëmendjen edhe me bashkëpunimin me Don Xhonin.

Ky projekt muzikor u realizua edhe me videoklip në të cilin Enca shfaqet tejet seksi.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.