Enca pranon dhuratën surprizë nga një person misterioz

Lajme
09:14 | 08 Dhjetor 2020

Enca ka zbuluar se ajo ka marrë një person.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të jetë aktive në Instagram. Enca është një ndër këngëtaret më të dëshiruara nga meshkujt për shkak të linjave trupore seksi që ajo posedon. Ajo ndan imazhe apo video të ndryshme në llogarinë zyrtare në Instagram nga përditshmëria apo jeta profesionale.lajmi.net.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory një video ku shiheshin disa dhurata dhe një buqetë trëndafilash të kuq ku tregonte se ajo pranoi një dhuratë të bukur. “Pranova një dhuratë të bukur sot”, tha Enca krahas videos së postuar.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.