Enca nxjerr komplet gjoksin jashtë me këtë imazh

Magazine
02:26 | 08 Gusht 2020

Enca Haxhia shfaqi linjat trupore në fotografinë e fundit.

Këngëtarja Enca Haxhia nuk harron të provokojë me paraqitjet atraktive në rrjete sociale.

Së fundi, ajo pozoi në bikini dhe me një këmishë sipër, ndërsa vuri në plan të parë gjoksin dhe këmbët seksi.

Në sfond ishte pishina, kurse Enca dukej se po relaksohej në maksimum teksa mbishkrimin që ia la fotos shkruan “Jeta është e ëmbël”.

Kujtojmë se artistja aktualisht po e shijon suksesin e duetit me Don Xhonin, ndërsa pritet që shumë shpejt të sjellë edhe të tjera projekte.

View this post on Instagram

Dolce Vita ✨

A post shared by ENCA (@enca) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.