Enca ia bën vetit trupin peshk me photoshop

Magazine
00:58 | 18 Gusht 2020

Enca Haxhia është këngëtarja nga Shqipëria e cila njihet për hite të mëdha.

Që gëzon një fytyrë të bukur tashmë është e ditur, por që gjithmonë na bën të mendojmë ndryshe kur shohim trupin e saj në imazhe, në krahasim me pamjen live, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është një maniake e madhe e photoshopit, derisa kanë shkruar edhe mediet e huaja për këto ndërhyrje nga ajo.

Së fundmi duke publikuar imazhe në det, ajo fokusoj trupin e saj që ngjason si peshk.

E habitshme se sa shumë ndryshon trupi i saj nga fotot e kuruara dhe ato origjinale, apo?/Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.