Enca i tregon të pasmet e rrumbullakosura në bikini

Magazine
02:12 | 28 Gusht 2020

Enca sërish ngacmoi imagjinatën e ndjekësve.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është shfaqur sërish shumë provokuese në Instagram.

Me ndjekësit në këtë rrjet social ka javë që ndan foto provokuese në bikini dhe me të njëjtin ritëm po vazhdon edhe sot.

Enca e ka publikuar një imazh ku tregon format trupore nga prapa. Bikinit e bardha e bënin të dukej akoma më seksi.

Këngëtarja po i shijon pushimet në Turqi.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.