Enca duke ekspozuar linjat thotë se është nuse për shtëpi

Magazine
01:00 | 05 Gusht 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është një ndër emrat më të komentuar së fundmi.

Kjo për faktin se e ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Don Xhonin dhe skenat që bënte në klip ishin tejet provokuese.

Enca Haxhia si rrallëherë ka pozuar me një fustan të gjatë ani pse i ka theksuar sërish vithet.

Pranë postimit thotë se është nuse për shtëpi. Sa i përket jetës private Enca deklarohet beqare dhe nuk dihet nëse është dikush në jetën e saj.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.