Enca bëhet nostalgjike për ditët e verës, i kujton me foto atraktive

Lajme
19:47 | 18 Dhjetor 2020

Enca kujtoi ditët e verës me foto joshëse në plazh. 

Enca Haxhia ësht emër goxha i ndjekur në rrjete sociale dhe njëherësh shumë aktive, shkruan lajmi.net. Këngëtarja njihet për paraqitjet provokuese, ku ekspozon format trupore, ndërsa pranon komente të panumërta nga ndejkësit.

Së fundi, ajo publikoi një fotografi, të realizuar muaj më parë, në të cilën shfaqet joshëse e veshur me bikini vjollcë. Enca duket se ka mall për ditët e verës, ndërsa fansat e saj presin me padurim të shohim se çfarë ka përgatitur gjatë kësaj kohe. Kujtojmë se “Break Down” mbetet kënga e fundit nga Enca Haxhia, në duet me Don Xhonin.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.