Elitës i ‘zbulohet’ shtatzënia e dytë

Magazine
12:58 | 30 Qershor 2020

Nga imazhet e ditëlindjes, Elitës i ‘zbulohet’ shtatzënia e dytë.

Është moderatorja më me zë dhe më e përfolura nga mediet rozë.

Të gjithë vëmendjen e mori kur filloi lidhjen me reperin Gjiko, me të cilin ka edhe një djalë të quajtur Zëri, shkruan Kosovarja.

Ata kalojnë imazhe të bukura duke shijuar çdo moment e çdo vend së bashku prej nga publikojnë edhe foto të shumta.

Gjiko në çdo intervistë e dëshmon se sa shumë e donë gruan e tij duke e befasuar me idetë e tij interesante.

Kësaj radhe për ditëlindje i bëri një dhuratë speciale duke e bërë të ndihet si princeshë.

Ajo çka mori vëmendjen ishte barku i rrumbullakosur i moderatores e cila duket se është shtatzënë.

Edhe pse pati zëra edhe më herët për një shtatzëni të mundshme, ende nuk ka pasur ndonjë reagim nga bukuroshja.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.