Elitën po e zbukuron çdo ditë e më shumë shtatzënia, lë ‘gojëhaur’ në postimin e fundit

Magazine
19:17 | 26 Nëntor 2020

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita dhe Gjiko tani janë në pritje të fëmijës së dytë.

E shtatzënia duket se po e zbukuron çdo ditë e më shumë Elitën, e këtë e shohim edhe në postimin e saj të fundit.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.