Elita Rudi tregon fytyrën nga afër

Magazine
02:23 | 30 Korrik 2020

Moderatorja e dashur Elita Rudi po vazhdon ta ketë vëmendjen rreth vetes.

Ani pse ka kohë që nuk është shfaqur në televizion për shkak të lindjes së djalit, ajo ka mbajtur lidhje të ngushtë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Nuk kanë qenë të rralla pozat familjare madje as ato atraktive nga e bukura Elitë.

Së fundmi sjellë një imazh nga vetura, ku tregon fytyrën dhe grimin nga afër.

Ju pëlqen?/Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.