Elita Rudi ndan momentin e ëmbël me Zërin

Magazine
20:40 | 27 Nëntor 2020

Elita Rudi ka publikuar videon së bashku me djalin e saj në rrjete sociale

Prezantuesja e njohur, Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë prindër të një djali me emrin Zëri dhe janë në pritje të një vajze.

Së fundmi, Elita ka publikuar një video në llogarinë e Instagramit ku shihet se është krahas djalit të saj, Zërit.

Ajo ka shkruar se Zërin e ka ushqim të shpirtit.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.