Elita po kalon momente të bukura me Zërin, kaq të ëmbël po duken nënë e djalë

Magazine
17:30 | 27 Nëntor 2020

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publikuar

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një pamje shumë të bukur me djalin e saj Zërin, me të cilin po kalojnë momente të bukura bashkë.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.