Elita ndan imazhin më të mirë me vjehrrën

Magazine
00:58 | 05 Gusht 2020

Elita Rudi po e dëshmon që është një ndër moderatoret më të mira në showbizin kosovar.

Duke qenë aktive në rrjete sociale, ajo gjithmonë mbetet e njohur në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo çdo herë e dëshmon që është një nuse e zonja dhe tejet e respektuar për famoljarët e saj.

Këtë herë në imazhin e publikuar bashkë me vjehrrën, moderatorja shkëlqen

Për më shumë, e dëshmon imazhi në vazhdim raportin që kanë mes veti.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.