Elita me trup asht e lëkurë reklamohet para pasqyrës

Magazine
21:56 | 03 Gusht 2020

Ka kohë që nuk është prezente në televizion, por që gjithmonë zgjon kureshtjen sa i për këtë jetës private.

Bukuroshja ka një jetë super luksoze, ku thuajse çdo ambient brenda shtëpisë e publikon në llogarinë e saj, shkruan “Kosovarja”.

Ajo shquhet edhe si një femër me plotë stil ku çdo ditë kemi nga ajo foto me veshje të ndryshme e normalisht që kushtojnë shumë.

Së fundmi ajo pozoj para pasqyrës ku në sy bie trupin i saj asht e lëkurë.

Ajo po arrin të jetë kaq në formë pavarësisht angazhimeve si bashkëshorte e nënë e përkryer./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.