E zuri “mat” me tre vajza në shtëpi, aktorja turke ndahet nga i dashuri

Turke
17:57 | 29 Qershor 2020

Aktorja e njohur Tuba Büyüküstün, e cila njihet nga të gjithë ne me rolet e shumta në telenovelat e famshme turke i ka dhënë fund lidhjes me partnerin e saj.

Siç raportojnë mediat turke, Tuba ka mësuar se në mungesë të saj, partneri Umut Evirgen ka ftuar disa vajza të njohura të showbizit turk . Mysafiret e Umut ishin Defne Samyeli dhe vajzat e saj.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.