E zhveshur në ujë, JLo paralajmëron produktet e grimit

Magazine
14:17 | 18 Nëntor 2020

JLo po sjell diçka të re.

Jennifer Lopez përveç se është këngëtare shumë e suksesshme, ajo është edhe sipërmarrëse mjaft e zonja. Me anë të një fotografie që e ndau me ndjekësit në rrjete sociale, artistja bëri të ditur se po sjell një produkt për fytyrën. JLo njofton se produkti në fjalë del në treg më 1 janar 2021, por e gjithë vëmendja ishte tek fotografia atraktive e saj.

Këngëtarja pozoi e zhveshur në ujë, duke vënë në pah tiparet e fytyrës.lajmi.net Ndryshe, Jennifer krahas angazhimeve në fushat e lartpërmendura është shumë aktive edhe në aktrim, filmi i saj i ri “Marry Me” pritet të lansohet vitin e ardhshëm.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.