E veshur në bikini, Melinda ka një kusht për fansat

Magazine
23:29 | 19 Korrik 2020

Melinda jep sinjalet e para të projektit të ri.

Melinda pas ‘freestyle’-t ’24 bars’ kishte njoftuar se do vijë me një një seri projektesh të reja, dhe tani ka dhënë sinjalet e para të këngës së re.

Ajo si edhe shumë artistë të tjerë ka filluar pushimet, dhe në një foto të ndarë nga plazhi në bikini, iu ka kërkuar fansave t’i bëjnë 10 mijë komente nëse dëshirojnë klipin e ri.

Dhe duket se dëshira është e madhe për video-projektin e ri të saj, pasi vetëm për pak orë numri i komenteve ka shkuar në mbi 10 mijë sosh.

View this post on Instagram

10.000 komente nese doni me pa spotin e rri 😜

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.