E veshur me robdishan “Versace”, Marina e nis ditën me foto nga banjo

Magazine
10:25 | 21 Nëntor 2020

Marina e filloi ditën me një foto nga banjo.

Marina Vjollca është emër shumë i dashur i ekranit shqiptar, e cila njihet për paraqitjet tejet atrkative. Mëngjesin e sotëm, moderatorja ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të cilën e realizoi në banjo dhe shfaqet veç me robdëshambër. Robdishani i Marinës ishte i markës “Versace” dhe kap shifra të larta, kurse prapa saj shihet një i ngjashëm nga brendi i njëjtë që me gjasë është i Getit.

“Mirëmëjgesi, si jeni zgjuar?”, ka shkruar Marina sipër fotografive. Kujtojmë se Marina Vjollca është e martuar me reperin e njohur Getoar Selimi dhe jetojnë në Tiranë.lajmi.net

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.