E shtrirë, Arta Nitaj i reklamon të pasmet gjigante

Magazine
03:20 | 14 Gusht 2020

Është një emër i cili për një kohë të shkurtër arriti të jetë ndër më të përfolurat.

Në një anë ishte profesioni i saj si aktore, pastaj edhe linjat bombastike me të cilat gjithmonë bie në sy, shkruan “Kosovarja”.

Ditët e verës bukuroshja din sit ë freskohet më së miri, duke shfrytëzuar kohën në ambiente përrallore.

Nuk kanë si të mungojnë as imazhet e shumta me të cilat arrin ti reklamojë pasuritë trupore.

Kësaj radhe e shtrirë duke u rrezitur ajo solli një imazh ku në sy bien të pasmet e formësuara.

Këtë trup gjigant ka arritur ta perfeksionoj duke kaluar kohë të madhe në palestër./Kosovarja/

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.